Dodání do 48 hodin
Poštovné zdarma od 1.875 Kč
14 dní právo na vrácení
10 000 výrobků ve skladu

Vážení zákazníci, z důvodu rozsáhlých aktualizací bude mít internetový obchod MEWA buy4work omezenou dostupnost od pátku 02.12.2022 od 12 hodin pravděpodobně až do neděle. Nejpozději od pondělí se budete moci přihlásit jako obvykle.

Často kladené otázky

Zobrazit všechny

Zkontrolujte prosím složku spam.
Je možné, že Vaše IT oddělení zablokovalo všechny e-maily od společnosti MEWA. V takovém případě prosím kontaktujte Vaše IT oddělení.

Jestliže jste prověřili obě možnosti, můžete resetovat Vaše heslo a vyžádat si potvrzení. Klikněte na „Zapomněli jste heslo?“ na přihlašovací stránce.

Vše zákaznické číslo najdete v horní části vedle názvu Vašeho účtu a rovněž na zákaznickém portálu v údajích Vaší firmy.

Vaše zákaznické číslo můžete dále najít na všech dopisech a dokumentech zasílaných společností MEWA, mj. na potvrzení Vaší smlouvy a na fakturách.

Změny v systému vyúčtování se mohou na zákaznickém portálu objevit se zpožděním. Pokud Vaši platbu ještě nevidíte, podívejte se na zákaznický portál znovu další den. 

Další možností je, že k faktuře jsou v procesu vyúčtování ještě nedokončené operace.

Nenainstalovali jste si blokování vyskakovacích oken nebo jiné nástroje, které by mohly bránit stahování z internetové stránky?

Není tomu tak a Vy máte i nadále problémy? Kontaktujte nás.

U nových zákazníků se faktury při jejich prvním vystavení umisťují na zákaznický portál. Už jste zákazníkem MEWA? Prosím věnujte pozornost následujícím skutečnostem: Faktury se zde zobrazují pouze za uplynulých 24 měsíců.

Další možnosti:

Jste přihlášeni správným zákaznickým číslem, příp. správným heslem? Přihlaste se prosím pomocí údajů, pro které máte oprávnění.

Jestliže jste přihlášeni i pro jiná místa dodání, můžete kliknutím na zákaznické číslo nahoře na navigační liště mezi těmito místy přepínat.

Váš problém nebylo možné vyřešit? Kontaktujte nás.