Dodání do 48 hodin
Poštovné zdarma od 1.875 Kč
14 dní právo na vrácení
10 000 výrobků ve skladu

Ochrana, mytí, péče – plán na ochranu rukou a pokožky MEWA

Naše nabídka služeb: Společně s vámi sestavíme individuální plán na ochranu pokožky.

1. Přímo na místě si s vámi prohlédneme vaše prostory.

2. V souladu s vašimi potřebami a požadavky navrhneme vhodné produkty.

3. Spolu s dodávkou obdržíte poštou nebo e-mailem – to záleží zcela na vás – plán ochrany pokožky, který pak můžete v souladu s právními předpisy umístit v podniku tak, aby jej viděli všichni zaměstnanci.

Ochrana pokožky před prací a během práce – spolehlivá prevence

Je-li při výkonu vašeho povolání nutné časté mytí a dezinfikování rukou, může to značně zatěžovat povrch vaší pokožky. Tento problém se týká také práce s nebezpečnými látkami. Nezbytná je proto ochrana pokožky před a během práce s tím, že je třeba ochranu vhodně zvolit podle vykonávané činnosti. Naše doporučení: Travabon® a Stokoderm® – krémy, jejichž nanesení ochrání vaši pokožku před nečistotami, měnícími se, přilnavými a škodlivými pracovními látkami a vlhkostí.

Čištění pokožky před prací, během ní a po ní – důkladné a šetrné

Čisté a hygienické – takové ruce byste měli mít. Pro očistu pokožky jsou důležité prostředky, které odstraní i odolné nečistoty a pečují o zdraví pokožky. V souladu s jednotlivými oblastmi použití a požadavky na ochranu vaší pokožky vám doporučujeme sáhnout po zavedených prostředcích k čištění pokožky: Estesol®, Solopol® a Kresto®.

Péče o pokožku po práci – regeneruje a posiluje

Po práci je před prací – neboť právě teď vyžaduje vaše pokožka důslednou péči, aby si odpočinula. S našimi produkty na ochranu pokožky podpoříte regeneraci a obnovíte přirozenou ochranou funkci pokožky. Regulují ztrátu vlhkosti a zvyšují elasticitu pokožky. Naše doporučení: Stokolan® – udrží vaši pokožku zdravou, měkkou a hebkou a ochrání ji před vysušením.
STAY UP TO DATE

Vždy aktuální díky informačnímu zpravodaji MEWA.

cs

Velice vám děkujeme.

Velice vám děkujeme.